Ruský jazyk

facebook_rusko_zastava_flag    Ruský jazyk

Ruský jazyk sa zaraďuje medzi slovanské jazyky a patrí k jedným z najpoužívanejších jazykov po celom svete. Ruština je so svojou slovnou zásobou veľmi blízka slovenskému jazyku a preto si ju dokážeme osvojiť rýchlejšie ako akékoľvek iné jazyky. U nás máte možnosť nielen sa naučiť jazyk od základov, ale taktiež si zdokonaliť a rozšíriť si svoje vedomosti. Kurzy ruského jazyka sú tvorené pre každú vekovú kategóriu bez ohľadu na jazykovú úroveň.

Ak si študent strednej alebo vysokej školy, získaš od nás 5% -nú zľavu!
Otvárame podľa záujmu:

Skupinový kurz pre začiatočníkov:

Na vyučovacej hodine Vás bude sprevádzať mladá, dynamická a kvalifikovaná lektorka, img-46 ktorá Vás naučí gramatiku zahŕňajúcu používanie azbuky a tvoriť základné slovné spojenia, frázy a jednoduché vety. 

  • 25-hodinový kurz ruského jazyka
  • vyučovanie bude prebiehať podľa dohody z učebnice alebo na základe pripravených študijných materiálov od lektorky

Skupinový kurz pre mierne pokročilých:

Ak ste už mali ruštinu a radi by ste rozširovali svoje vedomosti, prihláste sa k nám. S našou mladou, dynamickou lektorkou si upevníte základné vedomosti a zdokonalíte sa v komunikácii.

  • 25-hodinový kurz ruského jazyka
  • vyučovanie bude prebiehať podľa dohody z učebnice alebo na základe pripravených študijných materiálov od lektorky

Individuálna výučba 24/7 

Individuálna výučba je ako stvorená pre tých, ktorí sú časovo zaneprázdnení a preferujú výučbu, ktorá bude prebiehať podľa požiadaviek študenta. Lektorka sa vám prispôsobí časovo aj podľa obsahu výučby. Ak si potrebujete prehĺbiť gramatiku alebo odstrániť blok z komunikácie individuálna výučba je pre vás tá najvhodnejšia!

Navyše ak si predplatíte 15 hodín ušetríte až 22,50 eur z ceny kurzu.