O nás

aspekt_ucebne-13
U nás sa naučíte cudzí jazyk rýchlo a efektívne!

Pýtate sa samých seba, prečo by ste si mali vybrať práve našu jazykovú školu Aspekt ? Tak napríklad aj preto, že ide o jazykovú školu s najdlhšou, vyše 20 ročnou tradíciou v Nitre. Naša ponuka jazykových kurzov a metóda výučby vás určite zaujme a osloví. Akreditovaný lektori používajú pri výučbe angličtiny Callanovu metódu, ktorá pochádza z Cambridgeskej univerzity a učenie pomocou nej je zaručene štyrikrát rýchlejšie, ako akékoľvek iné existujúce metódy. Táto metóda je vhodná tak pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých záujemcov a je efektívna najmä preto, že vás motivuje počas každej lekcie neustále rozprávať v cudzom jazyku a odpovedať na lektorove otázky. Takto u Vás docielime intenzívne a efektívne učenie sa cudzieho jazyka.

Ponúkame Vám tieto formy výučby :

Individuálna výučba (one to one), kde sa Vám, ako jednému študentovi bude venovať jeden lektor, čo je dobré najmä pre ľudí, ktorí majú flexibilný pracovný čas a nemôžu kurzy navštevovať so skupinou. Vyučovanie sa 100%-ne prispôsobí požiadavkám študenta.

Skupinová výučba, maximálny počet študentov 8, výučba prebieha 2x do týždňa alebo podľa dohody. 

Firemná výučba priamo u vás vo firme, kde vám poskytneme profesionálnu prípravu pre vaše pracovné zameranie. Jednotná cena za hodinu bez ohľadu na počet študentov v skupine. 

Príprava na pracovný pohovor: pri ktorej si s Vami lektor prejde najčastejšie otázky vyskytujúce sa na pracovnom pohovore v práci, o ktorú sa uchádzate. 

Príprava na maturitné skúšky: dôkladná príprava na písomnú aj ústnu časť maturitnej skúšky. 

 

7 dôvodov, prečo si vybrať jazykovú školu ASPEKT:

•dynamický spôsob výučby v moderných priestoroch

•kvalitní, vyškolení lektori

•akreditovaná výučba angličtiny 4x rýchlejšie

•všetko na jednom mieste- materiál potrebný na výučbu získate priamo u nás plus parkovanie zadarmo priamo pred budovou

•vstupné testy, vďaka ktorým Vás presne zaradíme do vhodnej skupiny

•v skupinách máme najviac 8 študentov

•osvedčenie po ukončení kurzu a certifikát po ukončení úrovne

A k tomu všetkému, príjemná atmosféra a priateľský prístup sú samozrejmosťou.

Z našej ponuky si určite vyberiete a potom už stačí sa len odovzdať do rúk našich skúsených lektorov, ktorí Vás prevedú svetom Vášho obľúbeného cudzieho jazyka, v ktorom sa chcete zdokonaliť.

Prihlás sa na kurzy TU