Taliansky jazyk

    taliansko       Taliansky jazyk online

Láka vás jazyk večného mesta? Doprajte si kúsok Talianska vďaka našim kurzom, ktoré poskytujeme počas celého roka. Na našich kurzoch radi privítame každého, ktorému je taliančina novinkou ale aj tých, ktorí už nejaké hodiny majú za sebou. V našich priestoroch sa budete cítiť ako doma a navyše sa spoznáte so skvelými ľuďmi. Poskytujeme aj taliansky jazyk pre deti, bez ohľadu na vek. Vyučovanie prebieha podľa učebnice, hodina je veľmi kreatívna a vždy sa naučíte ešte niečo navyše.

Ak si študent strednej alebo vysokej školy, získaš od nás 5% -nú zľavu!
Otvárame v septembri: 

Skupinový kurz pre začiatočníkov 

205427_ChiaroVyučovanie bude prebiehať so slovenskou lektorkou, ktorá má vyštudované VŠ vzdelanie s pedagogickým zameraním. Vďaka vynikajúcemu prístupu lektorky zvládne taliančinu naozaj každý.

  • 25-hodinový kurz talianskeho jazyka
  • vyučovať sa bude podľa učebnice Chiaro! A1
Prihlasovanie práve prebieha. 

Skupinové kurz pre falošných začiatočníkov/ mierne pokročilých:

Ak ste už mali taliančinu a radi by ste rozširovali svoje vedomosti, prihláste sa k nám. S našou mladou, dynamickou lektorkou si upevníte základné vedomosti a zdokonalíte sa v taliančine.

  • 25-hodinové kurzy talianskeho jazyka
  • vyučovať sa bude podľa učebnice Chiaro!

Individuálna výučba 24/7 

Individuálna výučba je ako stvorená pre tých, ktorí sú časovo zaneprázdnení a preferujú výučbu, ktorá bude prebiehať podľa požiadaviek študenta. Lektorka sa vám prispôsobí časovo aj podľa obsahu výučby. Ak si potrebujete prehĺbiť gramatiku alebo odstrániť blok z komunikácie individuálna výučba je pre vás tá najvhodnejšia!

Navyše ak si predplatíte 15 hodín ušetríte až 22 eur z ceny kurzu.