Španielsky jazyk

spanielsko-vlajka-zastava-madrid_01-nestandard2Španielsky jazyk  

Naučte sa jeden z najrozšírenejších exotických jazykov sveta s nami. Poskytujeme kurzy a individuálne výučby pre všetky jazykové úrovne a vekové kategórie počas celého roka. Výučbu poskytujeme v našich moderných priestoroch. Počas hodiny si môžete dopriať občerstvenie a výhľad na mesto vám dopraje vynikajúci zážitok a pohodlie. Na hodiny už viac nemusíte chodiť preto lebo musíte, ale preto lebo výučba pre vás bude predstavovať stretnutie s vašimi kamarátmi, s ktorými si predebatujete rôzne témy práve v španielčine. Poskytujeme 25 hodinové skupinové kurzy pre deti aj dospelých. V kurze sú najmenej 3 študenti a bývajú zväčša 2x do týždňa. Ak uprednostňujete individuálnu formu výučby, počet hodín a frekvenciu kurzu si určujete vy! slide_2

V čom sme lepší?

U nás si môžete zvoliť nielen vhodnú formu výučby, ale aj lektora!

Native speaker

Do tímu našich lektorov pribudol aj temperamentný a energický "native speaker" priamo zo Španielska. Ak vás nudia hodiny, na ktorých idete podľa učebnice  a nevadí vám, že hodina samozrejme prebieha v angličtine a španielčine, tak tento lektor je pre vás ten najlepší! Pri tejto výučbe si môžete precvičiť angličtinu a zároveň sa naučiť nový svetový jazyk. Takáto výučba je vhodná aj pre vaše deti, angličtinu si dokážu precvičiť popri škole a obohatia sa o nové vedomosti. Náš native speaker je veľmi zhovorčivý, trpezlivý a dokáže vás naučiť jazyk hravou formou.                           

Prečo práve native speaker?

  • jazyk, ktorý učí je jeho materinský
  • má dokonalý prízvuk a ovláda všetky frázy a ustálené slovné spojenia
  • nevie po Slovensky a tým pádom vám nemôže uľahčiť prácu prekladaním

Španielčina pre falošných začiatočníkov s native speakrom pondelky o 17:30 hod. a stredy o 16:30 hod.

Výučby je možné momentálne naplánovať iba na večerné hodiny.

Slovenská lektorka

Od jesene poskytujeme možnosť učiť sa po španielsky so slovenskou lektorkou. Naša lektorka má vynikajúci prístup k dospelým ale aj k deťom. Má vyštudovanú VŠ s pedagogickým zameraním. Vyučovanie prebieha podľa učebnice alebo podľa dohody. Lektorka sa prispôsobí vašim požiadavkám, či už sa to týka individuálnej alebo skupinovej výučby.

Prečo práve slovenská lektorka?

  • dokáže vysvetliť frázy a pravidlá španielskeho jazyka v slovenčine
  • vyštudovaná lektorka s pedagogickým zameraním
  • je vhodná pre výučbu úplných začiatočníkov a detí, ktorí nevedia po anglicky

Skupinové kurzy prebiehajú 2x do týždňa podľa jazykovej úrovne. Pri individuálnej forme si frekvenciu určujete vy!

Už ste sa rozhodli, ktorý lektor vám najviac vyhovuje? Ak áno, neváhajte a prihláste sa na kurz!