Nemecký jazyk

GermanFlag1280-1024x479     Nemecký online jazyk

Nemecký jazyk patrí medzi najviac používané jazyky v Európe. Ak sa chcete naučiť po nemecky alebo sa potrebujete zlepšiť v komunikácii - pridajte sa k nám. U nás vás čaká mladá, kreatívna a kvalifikovaná lektorka, ktorá sa plne prispôsobí vašim požiadavkám. Od jesene poskytujeme 25 hodinové skupinové kurzy, na ktorých si študenti upevňujú svoje vedomosti pomocou kníh Tangram Aktuell.

Ak si študent strednej alebo vysokej školy, získaš od nás  5% -nú zľavu!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

SKUPINOVÝ ONLINE KURZ     

Kurzy sú tvorené 2x do týždňa v poobedných alebo v podvečerných hodinách.

Začiatočnícky kurz:  Prihlasovanie prebieha práve teraz!!!

Na týchto 25 hodinových kurzoch sa naučíte základy nemčiny, precvičíte si gramatiku, naučíte sa pravidlá skloňovania, stupňovania, používania správnych tvarov a tvoriť nové vety. V skupine sú najmenej 3 študenti. Vyučovanie bude prebiehať v moderných priestoroch našej jazykovej školy.

Kurz pre mierne pokročilých: Prihlasovanie prebieha práve teraz!!!

Kurz je tiež tvorený 25-timi hodinami, na ktorých si upevníte svoje vedomosti zo začiatočníckeho kurzu. Na tomto kurze si rozšírite znalosti a viac si precvičíte komunikáciu. Po absolvovaní kurzu nebudete mať problém viesť jednoduchú konverzáciu a písať v nemeckom jazyku.

Kurz pre opatrovateľky otvárame podľa záujmu na jeseň.

V súčasnosti sa okrem potrebnej kvalifikácie opatrovateľky v nemecky hovoriacich krajinách vyžaduje aj znalosť jazyka na požadovanej úrovni. Lektorka si nastaví hodiny tak, aby plne vyhovovala vašim potrebám.

tangram 1 2 3

INDIVIDUÁLNA VÝUČBA 24/7

Tento kurz je vynikajúci pre tých, ktorí uprednostňujú výučbu podľa vlastného tempa a pre tých, ktorí sú časovo zaneprázdnení. Lektorka nastaví hodinu a čas výučby podľa vašich požiadaviek. Stačí ak nám poviete čomu sa chcete venovať viac na hodine, či už komunikácií alebo gramatike.

Navyše ak si u nás predplatíte 15 hodín, ušetríte až 22,50 eur!