Názory študentov

Nemecký jazyk

"Vynikajúce -výborná lokalita, extrémne milý a ochotný personál, lektorka TOP TOP TOP! Všetko bolo úžasné, som nesmierne spokojná, lektorka má neskutočne profesionálny, príjemný a efektívny prístup. Ďakujem!"

Zuzana

"O jazykovej škole som sa dozvedela cez Facebook. Hneď som vedela, že to bude pre mňa dobrá voľba, príspevky ma zaujali na prvý pohľad!"

Kristína

"Najlepšia učiteľka akú som kedy mala."

Michaela

"Štýl výučby mi vyhovuje, nič by som nemenila, hlavne nie moju úžasnú lektorku :)."

Lili

"Výborný prístup."

Zuzana

Konverzačný kurz

 

"Konverzačný kurz angličtiny, ktorý som navštevovala v Jazykovej škole Aspekt, mal všetko, čo si človek môže priať od konverzácie v cudzom jazyku a ešte niečo navyše. Pod vedením našej skvelej lektorky Zuzany sme prediskutovali kopec "kontroverzných" tém, riešili problémy súčasného sveta i blízkej budúcnosti, učili sme sa počúvať názory druhých a konfrontovať ich s našimi vlastnými. Zišla sa tam skvelá zostava ľudí, takže nám hodiny často boli i prikrátke a veľmi sa teším, že v našich rozhovoroch budeme môcť pokračovať aj v novom roku."

Dáša

Callan 4

Páčia sa mi nové vyučovacie priestory a celkový štýl výučby, je iný na čo som bola zvyknutá. Som spokojná s lektorkou.

Marcela

Vyučovanie a lektorka sú super. Som spokojný s novými vyučovacími priestormi sú výborné, avšak sa mi viac páči sedieť za stolom ako v kruhu.

Peter

Lektorka angličtiny je super, jej prístup na hodine je veľmi dobrý. Celkový štýl výučby mi vyhovuje. Učebne pôsobia moderne, som veľmi spokojná s novými priestormi školy.

Veronika

Celkový štýl výučby mi vyhovuje, ale pridala by som viacej konverzačných hodín. Lektorka Zuzka je super, veľmi milá. Nové vyučovacie priestory sú super, veľmi moderné a priestranné.

Eliška

Taliansky jazyk

Lektorka taliančiny je milá, zhovievavá, naučí aj mimo rozsahu učebnice rôzne zaujímavosti. Vyhovuje mi celkový štýl výučby. Som spokojná s novými vyučovacími priestormi, sú útulné, príjemné na výučbu. Mám to blízko z domu:)

Katarína

Som veľmi spokojná s novými vyučovacími priestormi. Páči sa mi štýl výučby talianskeho jazyka, lektorka je veľmi trpezlivá a príjemná.

Beáta