Názory študentov

Konverzačný kurz

 

"Konverzačný kurz angličtiny, ktorý som navštevovala v Jazykovej škole Aspekt, mal všetko, čo si človek môže priať od konverzácie v cudzom jazyku a ešte niečo navyše. Pod vedením našej skvelej lektorky Zuzany sme prediskutovali kopec "kontroverzných" tém, riešili problémy súčasného sveta i blízkej budúcnosti, učili sme sa počúvať názory druhých a konfrontovať ich s našimi vlastnými. Zišla sa tam skvelá zostava ľudí, takže nám hodiny často boli i prikrátke a veľmi sa teším, že v našich rozhovoroch budeme môcť pokračovať aj v novom roku."

Dáša

Callan 4

Páčia sa mi nové vyučovacie priestory a celkový štýl výučby, je iný na čo som bola zvyknutá. Som spokojná s lektorkou.

Marcela

Vyučovanie a lektorka sú super. Som spokojný s novými vyučovacími priestormi sú výborné, avšak sa mi viac páči sedieť za stolom ako v kruhu.

Peter

Lektorka angličtiny je super, jej prístup na hodine je veľmi dobrý. Celkový štýl výučby mi vyhovuje. Učebne pôsobia moderne, som veľmi spokojná s novými priestormi školy.

Veronika

Celkový štýl výučby mi vyhovuje, ale pridala by som viacej konverzačných hodín. Lektorka Zuzka je super, veľmi milá. Nové vyučovacie priestory sú super, veľmi moderné a priestranné.

Eliška

Taliansky jazyk

Lektorka taliančiny je milá, zhovievavá, naučí aj mimo rozsahu učebnice rôzne zaujímavosti. Vyhovuje mi celkový štýl výučby. Som spokojná s novými vyučovacími priestormi, sú útulné, príjemné na výučbu. Mám to blízko z domu:)

Katarína

Som veľmi spokojná s novými vyučovacími priestormi. Páči sa mi štýl výučby talianskeho jazyka, lektorka je veľmi trpezlivá a príjemná.

Beáta