Francúzsky jazyk

French-flag-countries-flags-waving-flag-small-flag-come-on-flag

    Francúzsky jazyk    

Ak milujete francúzsky jazyk, kultúru, jedlo, šarm, módu a romantickú atmosféru, ktorá prichádza pri každej návšteve krajiny, využite možnosť učiť sa francúzštinu počas celého roka priamo u nás. Kurzy sú určené pre každého milovníka tohto jazyka bez ohľadu na vek alebo jazykovú úroveň. U nás na Vás čaká kvalifikovaná lektorka, skvelý kolektív a príjemná atmosféra.

Ak si študent strednej alebo vysokej školy, získaš od nás 5% -nú zľavu! 
V januári otvárame: 

Skupinový kurz pre začiatočníkov 

Vyučovanie prebieha so slovenskou lektorkou, ktorá má vyštudované VŠ vzdelanie s pedagogickým zameraním a má skvelý prístup na hodinách. Na kurze sa naučíte nové slovíčka, správnu výslovnosť, používať základné frázy a tvoriť jednoduché vety.  

  • 25-hodinový kurz francúzskeho jazykaimg-37
  • vyučovanie bude prebiehať podľa dohody z učebnice alebo na základe pripravených študijných materiálov od lektorky

Skupinový kurz pre mierne pokročilých:

utorky 16:00 - príď si pozrieť hodinu zdarma!

Kurz je určený pre tých, ktorí majú jazykovú úroveň A2/B1. Na hodinách sa rozširujú a upevňujú získané vedomosti zo začiatočníckeho kurzu a po ukončení budete schopný viesť zložitejšiu konverzáciu. S našou lektorkou si jazyk zamiluje naozaj každý.

  • 25-hodinový kurz francúzskeho jazyka
  • vyučovanie bude prebiehať podľa dohody z učebnice alebo na základe pripravených študijných materiálov od lektorky

Individuálna výučba 24/7 

Individuálna výučba je ako stvorená pre tých, ktorí sú časovo zaneprázdnení a preferujú výučbu, ktorá bude prebiehať podľa požiadaviek študenta. Lektorka sa vám prispôsobí časovo aj podľa obsahu výučby. Ak si potrebujete prehĺbiť gramatiku alebo odstrániť blok z komunikácie individuálna výučba je pre vás tá najvhodnejšia!

Navyše ak si predplatíte 15 hodín ušetríte až 30 eur z ceny kurzu.