Detské kurzy

 PRVÁCI (6 rokov)  s Kikou

sdrV septembri otvárame nový kurz pre prváčikov, ktorí s angličtinou ešte len začínajú alebo už nejaké tie slovíčka vedia. Kurz bude vedený hravou interaktívnou formou, vďaka ktorej sa deti učia bez toho, aby o tom vedeli. Naberanie slovnej zásoby a vytváranie prvých viet bude prebiehať pomocou modelových hier, divadelných inscenácií, piesní a manuálnej tvorby. Kurz bude prebiehať 2x do týždňa v poobedňajších hodinách.

 podľa dohody 
 155 eur (30 hodín)
 september 

 

DETSKÝ KURZ /12rokov/ s Dominikou 

imageServletKurz je zameraný na upevňovanie učiva zo škôl a na rozšírenie vedomostí. Vyučovanie prebieha pomocou učebnice LIFE elementary od National Geographic, ktorá je plná náučných obrázkov, článkov a posluchu z celého sveta. Vďaka zaujímavému spracovaniu knihy, je aj hodina angličtiny zameraná nielen na jazyk ale aj na získavanie nových vedomostí. 

podľa dohody 
155 eur (30 hodín)
september 

 

DETI 14 ROKOV s Ivanou 

children's day3Kurz určený pre všetkých, ktorí zbožňujú angličtinu tak ako my a ktorí sa v nej neboja komunikovať. Výučba prebieha pomocou komunikačných tém slúžiacich na naberaní slovnej zásoby a správne vyjadrovanie sa v anglickom jazyku. Vedie deti ku konštruktívnemu mysleniu a vôli vyjadriť svoj vlastný názor.   

 podľa dohody 
 155 eur (30 hodín)
 september