Detské kurzy

 PRVÁCI (6 rokov)

sdrV septembri otvárame nový kurz pre prváčikov, ktorí s angličtinou ešte len začínajú alebo už nejaké tie slovíčka vedia. Kurz bude vedený hravou interaktívnou formou, vďaka ktorej sa deti učia bez toho, aby o tom vedeli. Naberanie slovnej zásoby a vytváranie prvých viet bude prebiehať pomocou modelových hier, divadelných inscenácií, piesní a manuálnej tvorby. Kurz bude prebiehať 2x do týždňa v poobedňajších hodinách.

 podľa dohody 
 155 eur (30 hodín)
 september 

 

DETSKÝ KURZ /12rokov/

imageServletKurz je zameraný na upevňovanie učiva zo škôl a na rozšírenie vedomostí. Vyučovanie prebieha pomocou učebnice LIFE elementary od National Geographic, ktorá je plná náučných obrázkov, článkov a posluchu z celého sveta. Vďaka zaujímavému spracovaniu knihy, je aj hodina angličtiny zameraná nielen na jazyk ale aj na získavanie nových vedomostí. 

podľa dohody 
155 eur (30 hodín)
september 

 

DETI 14 ROKOV

children's day3Kurz určený pre všetkých, ktorí zbožňujú angličtinu tak ako my a ktorí sa v nej neboja komunikovať. Výučba prebieha pomocou komunikačných tém slúžiacich na naberaní slovnej zásoby a správne vyjadrovanie sa v anglickom jazyku. Vedie deti ku konštruktívnemu mysleniu a vôli vyjadriť svoj vlastný názor.   

 podľa dohody 
 155 eur (30 hodín)
 september